Novinky

Celozávodní dovolená

V období 27. prosince 2023 – 2. ledna 2024 má naše firma vyhlášenu celozávodní dovolenou.

MSV 2023

Po dlouhých cestách a výstavách v zahraničí jsme se konečně zastavili i doma. I když to bylo jen zastavení, bylo příjemné vidět, že i Česká republika má ve světě obrovské „jméno“. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je největší průmyslový veletrh ve střední Evropě. Na brněnském výstavišti se představilo více než 1 260 firem, z 43 zemí, 50 % zahraničních vystavovatelů. Obrábění a tváření bylo základním oborem největších vystavovatelů. S některými zákazníky jsme si slíbili, že je uvidíme za rok nebo za dva na další výstavě v některým z měst. Čas byl na naší straně a my se potkali už tady v Brně. Ani oni neodolali svodům strojírenství a navštívili již 64. ročník veletrhu. Veletrh vzbudil zájem nás všech a přesvědčil nás o tom, že doba digitální transformace průmyslové výroby má smyl. Nádhera, jak svět a Evropa jsou malé. Byl to pro nás opravdu zážitek. Máme rádi ten ruch, společná setkání, obrovské výstavní plochy a my všichni spolu. Brněnský veletrh je srdcem průmyslu Česka. Věříme, že tlukot srdce uslyšíme zase za rok u nás doma, v Brně… i s vámi.

Výstava IDEB v EXPO Aréně v Bratislavě

Jak už nás znáte, jsme otevření i novým možnostem. Náš zájem směřuje i mimo železniční, strojírenský a automobilový průmysl. Svět veletrhů nabízí i výstavy obranného a bezpečnostního průmyslu. Novou příležitostí byl veletrh Incheba EXPO Aréna v Bratislavě. Výstava IDEB byla zaměřená nejen na novou obrannou technologii. Součástí výstavy byly i dynamické ukázky ozbrojených sil, boj zblízka, ukázky vojenské techniky. Prohlídky obrněných vozidel byl pro nás velkým zážitkem. Chtěli jsme se podívat i na „jiná kola“ a na jiný „vozový park“. Vojenská uniforma těmto krasavcům moc slušela. Výstavou jsme byli velice nadšení. Doufám, že je to na nás i vidět. Potěšilo nás, že jsme mohli být součástí dění v Bratislavě u našich sousedů. Určitě si tuto návštěvu příště zopakujeme.

Veletrh EXPO Ferroviaria v Miláně

Jsme velice rádi, že i letos železniční průmysl dostal zelenou a máme možnost se zúčastnit mnoha veletrhů. Nemohli jsme si nechat ujít významná setkání předních firem a železničních profesionálů v Miláně na veletrhu EXPO Ferroviaria ve dnech 3.-5. 10. 2023. Samotné lombardské Miláno je slavné nejen módou, sídlem opery La Scala a fotbalovým klubem AC Milán. Miláno je především městem obchodu. Pod jednou střechou se potkali dodavatelé a výrobci z celé Evropy i mimo ni. Tato výstava je věnována výhradně „železnicím“. Bylo se na co dívat a o čem hovořit. Témat v této oblasti bylo hodně. Odnášíme si nejen spoustu nápadů, příjemných chvil s potencionálními zákazníky, i zážitků z celé výstavy a krásného prosluněného města v Itálii s dlouholetou historií. Nejen železnice jsou naší srdeční záležitostí. Nyní k ní přibylo i Miláno.

Veletrh TRAKO v polském Gdaňsku

Letošní rok nám v rámci železničních veletrhů a výstav přeje. Je to pro nás výzva a zároveň potěšení se setkat tváří v tvář s novými technologiemi a výrobními možnostmi. Další naší zastávkou byl veletrh AMBEREXPO v Polsku. Druhým největším veletrhem v Evropě je Mezinárodní železniční veletrh TRAKO v Gdaňsku. Tento veletrh přitahuje nejen pozornost celého světa, ale i naší. Účast byla i letos obrovská, více než 600 vystavovatelů, více než 40 zemí.

Ve dnech 19.-22. 9. 2023 otevřel své brány 15. ročník. Je to vynikající příležitost k výměně zkušeností a setkání v rámci oboru. Veletrh v Gdaňsku roste a stává se mezinárodně významnějším. Pro nás to byl obrovský zážitek. Vracíme se s novými nápady, s pocitem příjemně strávených dnů a zastavení se s odborníky v oboru. Děkujeme všem za setkání a za plno dojmů, které v nás ještě dlouho zůstanou.

Veletrh EMO v Hannoveru

Jsme rádi, že jsme se mohli po dvou letech v září 2023 zúčastnit společenské akce v celosvětovém měřítku, veletrhu EMO v Hannoveru. Více než 2 200 vystavovatelů – z více než 40 zemí celého světa – 37 ze Spojených států – prezentuje své inovace v Hannoveru a spojuje jak výrobce, tak koncové uživatele. Mezinárodní výstava je známá svými špičkovými výrobními technologiemi a nabízí celé spektrum moderních technologií pro obrábění kovů, které jsou základem veškeré průmyslové výroby.

„EMO“ je nejvýznamnějším mezinárodním místem setkávání pro průmysl na celém světě. To jsme si nemohli nechat ujít. Těšili jsme se nejen na novinky, ale také na přátelská setkání s našimi stávajícími i potenciálními zákazníky. Setkáváme se dokonce s novými dodavateli, inovativními technologiemi a odnášíme si spoustu nápadů k zamyšlení a případné realizaci. Byl to pro nás velmi příjemný čas. Už teď se na vás těšíme za další dva roky.

Pronájem zemědělské techniky

Nově nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem traktorů John Deere 6R215 a 8R340.

CZ DE UK   2001–2024 © KOTIŠ s.r.o. | nahoru

Projekt Kreativní vouchery ve společnosti KOTIŠ s.r.o. s registračním číslem 0380000357 zaměřený na kreativu on-line podnikání firmy byl financován Evropskou unií – Next Generation EU v rámci programu NPO – Kreativní vouchery – Výzva č. 0391/2023.